Persian | English | Arabic  
 
 
 
   
 

فنداسیون پیش ساخته بتنی

بتن پیش ساخته یک محصول تولید شده توسط ریخته گری بتن در یک قالب و یا فرم قابل استفاده مجدد است که سپس از تولید به محل پروژه حمل شده  و در  پروژه کار گذاشته می شود. تولید بتن پیش ساخته در محیط کنترل شده یک فرصت برای درمان مناسب و کنترل نزدیک از طریق کارکنان کارخانه ایجاد می کند. استفاده از سیستم بتن پیش ساخته، مزیت های بالقوه زیادی را در سرتاسر محل ریخته گری بتن ارائه می دهد. فرآیند تولید برای بتن پیش ساخته در سطح زمین اجرا می شود که به امنیت پروژه کمک می کند.در ساخت بتن پیش ساخته نسبت به تهیه مخلوط بتن در محل پروژه، یک کنترل بیشتر از کیفیت مواد و طرز کار در یک کارخانه پیش ساخته وجود دارد. 

با توجه به تولید قطعات در کارخانه، کیفیت ساخت آنها نسبت به قطعات تولید شده در کارگاه بالاتر بوده و از نظر زمان اجرا نیز، نسبت به سیستم های متداول، سریعتر است. روش سنتی در ساخت بتن مسلح شامل مراحل خاکبرداری و اجرای فونداسیون، قالب بندی و بتن ریزی می باشد که هر کدام از مراحل، بسته به عوامل مختلف زمان زیادی لازم دارند . با استفاده از این تکنولوژی می توان کاهش نیروی کار، کاهش زمان ساخت و ساز و نیز افزایش دقت و کیفیت را در صنایع پیش ساخته به ارمغان آورد.
کار در یک محیط کنترل شده انجام می شود. جایی که ابزار، فضای کاری و توالی ساخت از پیش تعیین شده است. این ویژگی باعث افزایش ایمنی و نظم اجرایی بیشتری در محل سایت پروژه می شود. مکان تولید و ساخت قطعات پیش ساخته اغلب مسقف و محصور شده است،که اجرای کار را در هر شرایط نامساعد هوایی ممکن می سازد، ومنجر به اجتناب از تاخیر ناشی از شرایط نامساعد جوی شده است. زمان بیشتری را در مونتاژ قطعات در محل نصب صرفه جویی کرد.
 
      

روش های نوین ساختمان سازی که روش های تولید صنعتی نامیده می شوند تا حد بسیار مطلوبی نقاط ضعف روش های سنتی را می پوشاند. از جمله مزایای روش صنعتی عبارتند از:
1.  استفاده بهینه از مصالح و در برخی موارد امکان بازیافت مصالح
2.  افزایش سرعت 
3.  کنترل کیفیت بالا
4.  ایمنی بیشتر
5.  صرفه جویی در مصرف انرژی
6.  کاهش نیروی انسانی
7.  مقاومت بهتر

 


درخواست قیمت فوری

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

شبکه های اجتماعی

  

 

niknoor_co

 


  niknoor_co  

 


موضوعات مرتبط

 

 

 


 

عکس های مرتبط

 


بتن پیش ساخته

تهران ، خیابان دکتر شریعتی ، بالاتر از طالقانی ، کوچه کارگر ، پلاک 25 ، واحد 6

تلفن : 10 88 60 77 9821+ | فکس : 43 25 65 77 9821+
ایمیل : info@niknoor.com

 
 

Design By kanotek.com

.Copyright (C) 2013 niknoor. All rights reserved